Wintertoernooi 2011/2012
Update:
De indeling van het toernooi is bekend. Kijk hier voor de indeling. Of klik op de ‘sneeuwpop button’ rechtsonder op de pagina.
Na het succes van de afgelopen 7 jaar willen we in de wintermaanden weer een Wintertoernooi organiseren, wat dezelfde opzet heeft als het gezelligheidstoernooi. We kunnen weer 4 banen gebruiken. Dit betekent ook meer gezelligheid in het clubhuis dus geef je op.
De opzet is om lekker een balletje te slaan met andere Tiebreakers zowel mix als dubbel, dus alles door elkaar.
Dit wordt een toernooi op de dinsdag-avond de hele winter door (behalve de weken 52 (2011) en week 9 (2012) .
Het toernooi begint 25 oktober 2010 en duurt t/m 20 maart 2012.
We beginnen om 19.00 uur en de laatste wedstrijden zijn om 21.00 uur.
Er wordt precies 1 uur gespeeld. Je weet dus exact wanneer je moet tennissen.
Mocht er vanwege het weer of andere “omstandigheden” niet getennist worden, dan vervalt het programma die avond en wordt er niet ingehaald.
Wanneer je een keer niet kunt zul je zelf voor een vervanger moeten zorgen ( deze zal ongeveer van gelijke sterkte moeten zijn)
We zullen zoveel mogelijk op sterkte indelen, zodat iedereen evenveel plezier aan deze competitie zal beleven.
Je kunt je opgeven tot 3 OKT. via het formulier of een email, hierna gaan we indelen.
Formulieren in de postbus van het clubhuis. Of je gegevens e-mailen naar marcel.vandeplas@ziggo.nl
Kosten van het toernooi zullen EURO 5,- zijn.
Bekeken (1456)