Nr. Naam V_naam 02-okt 09-okt 16-okt 23-okt 30-okt 06-nov 13-nov 20-nov 27-nov 04-dec 11-dec 18-dec 08-jan 15-jan 22-jan 29-jan 05-feb 12-feb 19-feb 26-feb 05-mrt 12-mrt 19-mrt 26-mrt
      40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
        2 banen 2 banen                                          
1 Aarninkhof Oude Peter 19:30   19:30   19:30   20:30   20:30   19:30   20:30   19:30 19:30 1   19:30   19:30 19:30 19:30  
2 Balk Max   19:30   20:30   20:30   1 20:30   20:30   20:30 20:30 19:30   19:30   20:30 20:30   20:30   20:30
3 Bartels Caroline 20:30     20:30 20:30   20:30   19:30   20:30   19:30   20:30   20:30 19:30 1 1 19:30   19:30  
4 Beersma Bart 20:30     20:30 20:30   19:30 19:30     19:30     20:30   19:30   20:30   19:30   20:30   19:30
5 Bijen Bert   19:30   19:30   19:30   20:30 20:30     19:30   20:30   19:30   20:30 20:30   20:30   1  
8 Bonhof Hendry 20:30     19:30   20:30   20:30   20:30   19:30 1 20:30 19:30   20:30   19:30     20:30   20:30
6 Bonhof Annemarie 19:30   1 20:30 19:30   19:30   19:30   19:30 19:30 1   19:30   19:30 1   19:30   19:30   19:30
7 Bonhof Mauri   20:30   19:30   19:30   20:30   20:30   19:30 1 20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   19:30
9 Bonvanie Robert 1 19:30   1 19:30 1 19:30 19:30 1 19:30 1 19:30 19:30 1 1 19:30 1 1 1 19:30 19:30 1 20:30 1
10 Brok Ellen 20:30     20:30 19:30 1 1 1 1 20:30 19:30     20:30   19:30   20:30   20:30   20:30   19:30
11 de Jong Lara 19:30     20:30 20:30     19:30   20:30 19:30 1 1 20:30     20:30 20:30   19:30   19:30   20:30
12 Dijkstra Judith 1 1 1   19:30 19:30     19:30 19:30   20:30   20:30 19:30 19:30 20:30   20:30   19:30   19:30  
13 Duindam Rob   19:30   19:30   20:30 19:30   20:30 19:30     19:30   19:30   20:30   20:30   19:30   20:30  
14 Duinhouwer Nicole 19:30   20:30 1 20:30   20:30 1 19:30 1 19:30 1 1 1 20:30   19:30 19:30 1 1   19:30 1 19:30
15 Egberink Josˇ   19:30     19:30 19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   19:30
16 Ensink Anouk 19:30     20:30 19:30 19:30 19:30 20:30 19:30   20:30 20:30 20:30 20:30 19:30 1 1 1 1 1 1 1 1 1
17 Everlo-Wolters Yvonne 19:30     20:30 20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30  
18 Gervedink Nijhuis Erik 19:30     19:30   20:30 19:30   20:30   20:30 20:30 20:30     19:30 19:30   19:30   20:30     20:30
19 Haan de Theo   19:30 19:30   20:30   20:30 20:30   20:30     20:30 19:30   20:30   19:30 20:30     19:30    
20 Hippert Jeroen 19:30     19:30   19:30   19:30   19:30     19:30 19:30   19:30     19:30 19:30 20:30   19:30  
21 Hippert  Marja   20:30     19:30   20:30 19:30   20:30   19:30   19:30   19:30 20:30   19:30   20:30   19:30  
22 Hippert  Tessa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 20:30 19:30 19:30   19:30 20:30 19:30   19:30 19:30 19:30   19:30   19:30
23 Karssies Wouter 19:30     20:30   20:30   20:30   19:30   20:30 19:30     19:30     19:30 20:30   19:30 19:30 19:30
24 Kleine Caroline   20:30     19:30   20:30   20:30   19:30 19:30   20:30   20:30     19:30     20:30 20:30  
25 Kleinsman Laura     20:30   19:30   19:30   20:30 19:30   19:30   19:30   20:30   20:30 19:30   19:30   19:30  
26 Kleizen Rene 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 19:30
27 Krakers Christel 1 1 20:30   19:30 1 1 19:30 19:30 1 20:30 20:30 1 19:30   19:30 1 19:30   19:30 1 19:30   20:30
28 Maarseveen Jan Herman 20:30       20:30 20:30 20:30   19:30   20:30   19:30   20:30 20:30   20:30 19:30   20:30   20:30  
29 Maathuis Martijn 19:30 1 19:30 1 19:30 1 19:30 1 20:30 1 19:30 1 20:30 1 19:30 1 20:30 1 19:30 1 20:30 1 20:30 1
30 Maathuis Scholten Leonie 1 1 1 1 1 19:30 1 20:30 20:30 1 1 19:30 1 19:30 1 19:30 1 19:30 1 19:30 1 19:30 1 20:30
31 Meulman Colinda 1 1 1 19:30 1 19:30 20:30     20:30 20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30 19:30   20:30
32 Mollink Coen 20:30     1 19:30   19:30 1 1 1 1 1 19:30 20:30 19:30   19:30 20:30 1 19:30 20:30   20:30 20:30
33 Munninghoff Annemiek 20:30     20:30 20:30   19:30   19:30 1 20:30 1   19:30   20:30 20:30     19:30   19:30   20:30
34 Munster Richard   19:30     19:30   19:30 19:30   19:30   19:30 19:30   20:30     19:30 19:30   19:30   19:30  
35 Munster Fransien     19:30   20:30 20:30   19:30   19:30   19:30 20:30   20:30 20:30   19:30     19:30   20:30  
36 Nijland 20:30     20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30   20:30 20:30   20:30   20:30  
37 Nijland Karin 1 1 1 1 1 1 1 19:30   19:30 20:30 20:30     20:30   20:30 19:30   20:30 20:30   20:30 20:30
38 Oberje Paul   20:30   1 20:30   19:30   19:30   1 19:30                        
39 Oude Heuvel Han 19:30     19:30   20:30 19:30   19:30 1 1 1 19:30     20:30   19:30   19:30   19:30   20:30
41 Overbeeke Ernest     19:30   20:30   19:30   19:30   20:30   19:30 20:30   20:30   19:30   20:30 19:30   19:30  
40 Overbeeke Wilma   20:30     20:30 19:30   19:30   20:30   19:30   19:30   20:30   20:30   20:30   20:30   19:30
42 Plecht Henri‘tte 1 1 1   20:30   20:30 20:30     19:30   20:30 19:30     20:30   19:30   20:30 20:30   19:30
43 Postma Wietske 1 20:30 1 20:30   1 19:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 19:30 1 19:30 1 20:30 20:30 1 20:30 1 20:30
44 Ros Harry 20:30     1 19:30     20:30   19:30 19:30   19:30   19:30   19:30   1 19:30     19:30 19:30
45 Ros Marco 20:30     19:30   19:30   20:30   19:30   19:30   19:30     19:30   1 19:30   19:30 19:30 20:30
46 Ruisch Jolanda 1     19:30   1 19:30   19:30 1 20:30 20:30 1 19:30   20:30 1 20:30   20:30 1 20:30   20:30
47 Scheerstra Debby 20:30       20:30 20:30   20:30   1   20:30 19:30   19:30   19:30   20:30 20:30 19:30   20:30  
48 Scholten Nicolˇ 20:30     19:30 1 1 1 19:30 19:30   19:30   20:30   20:30   19:30 20:30 1   20:30 20:30 1 19:30
49 Sentker Harry     19:30 1   19:30   20:30   20:30 20:30 20:30     20:30   19:30   20:30 20:30   20:30 20:30 20:30
50 Stam  Daan 20:30     19:30   20:30     20:30 19:30   20:30 19:30   19:30   19:30   20:30   19:30   20:30  
51 Ten Dam Karin 20:30   1 1 1 19:30   19:30   19:30 19:30   20:30   20:30 20:30   19:30   20:30   20:30 19:30  
52 Timmerman Guus     19:30     20:30 20:30   20:30   20:30   20:30   20:30 19:30 20:30   19:30   19:30   19:30  
53 Vaanholt Bas 20:30     20:30   19:30     20:30 19:30   20:30     20:30     20:30 19:30   19:30   20:30  
54 Vaet Vander Natasja 1 19:30 1 19:30 1 20:30 1 19:30 1 20:30 1 20:30 1 19:30 1 20:30 1 20:30 1 20:30 1 19:30 1 19:30
55 vd Plas Dianne 19:30   20:30 1   19:30   19:30 19:30 1 19:30   19:30   20:30   19:30   19:30   19:30   19:30  
56 Veen van der Dorien 19:30   20:30 1 19:30   20:30 1 19:30 1 19:30 1 1 1 19:30   19:30 19:30 1 1 20:30 19:30 1 19:30
57 Veenstra Sietse 1 1 20:30   20:30   20:30 20:30   1 1 1   20:30 19:30   20:30   20:30   20:30 20:30   20:30
58 Veenstra (Wiegers) Anouk 19:30 1 1 19:30 20:30   20:30     20:30 1 1 20:30     19:30 20:30   1 19:30 20:30   19:30  
59 Vehof Stefanie 19:30   19:30 20:30   20:30   20:30     20:30   20:30   20:30     19:30 20:30   19:30   20:30  
60 Velthuis Renˇ     20:30 19:30   19:30 1 1 20:30 19:30     19:30 19:30     19:30 20:30   19:30   20:30    
61 Wennink Ingrid 19:30   20:30     19:30   19:30 19:30   19:30   19:30   19:30   19:30   20:30   19:30   19:30  
62 Westerman Margriet   20:30   19:30   1 20:30   20:30 20:30   20:30   19:30   20:30   19:30   20:30     1 19:30
63 Wienk Tom 20:30     20:30   20:30 20:30     20:30   20:30   20:30     20:30   20:30 20:30     20:30  
64                                                    
73
S speeldata
reservelijst/invallers 19:30 speeltijd
1 Pascal Veenstra 1 verhinderingen
2   vrij