Openingstoernooi 2006
Bekeken: 5007 25-08-2006
Zondag 2 april is het buiten seizoen 2006 geopend met het jaarlijkse Openingstoernooi.
Terwijl verschillende verenigingen in de omgeving het doorgaan van hun openingstoernooi zagen strandden vanwege te weinig animo, werd er vrolijk getennist bij Tie-Break. De deelname was iets minder dan vorig jaar, maar met 26 senioren en 14 junioren nog altijd ruim voldoende om de banen van 10:30 uur tot 16:30 bezet te houden.
De enige tegenvaller die dag, was het weer. Regelmatig terugkerende buien bezorgden menig deelnemer(ster) een nat pak, het kon de pret echter niet drukken. Omdat de nieuwe overkapping nog niet gebruikt kon worden (op enkele details na, klaar), was het in elk geval lekker warm (en druk) in de kantine. Onder het genot van een hapje en een drankje werden de wedstrijden bekeken en na afloop besproken.
Jong en oud speelde minimaal 3 partijen, zodat er aan het einde een dag een duidelijke stand opgemaakt kon worden.
Eindstand Junioren:
Meisjes:
1. Leonie Mentink
1. Esmee Peters
3. Leonie Leurink
Jongens:
1. Marco Ros
2. Wesley Wolthuis
3. Arjen Schultinga
Eindstand Senioren:
Dames:
1. Angela de Vries
2. Marie-Louise van Kleef
3. Frany Dorenbusch
1. Roel Harmsen
3. Ben Dorenbusch
3. Ronald Huiskes
Dan is het ook altijd leuk om even te vermelden wie er streden voor de “poedelprijs” bij de senioren en wie er daadwerkelijk mee heen gingen.
Poedelprijs 2006:
Dames:
1. Renate Wevers
2. Ingrid Wennink
1. Jeroen Hippert
2. Otto Hoen
Blijf oefenen, het kan altijd beter!
Deelnemers, Parkbeheer en Kantinedienst bedankt voor de inzet.
Let op! Eerst volgende junioren toernooi is 11 juni. De eerst volgende toernooien voor senioren zijn: Dreamteam competitie (start 18/6) en Single/mix toernooi (start 26/6), geef je snel op. Inschrijfformulieren in het clubblad, in de hal en op http://www.tiebreak.nl
Toernooicommissie, Tom

