Inschrijven Haltoernooi 2012
3 Reacties | Bekeken: 298 06-12-2011 Rene Kleizen
Je wordt ingedeeld, zoveel mogelijk op sterkte. Het is zoals altijd weer een gezelligheidstoernooi.
3 Reacties | Bekeken: 298 06-12-2011 Rene Kleizen
Alleen de tweede set was spannend. Federer stapelde lang fout op fout en was niet opgewassen tegen Djokovic.Toen de nederlaag onafwendbaar leek, richtte de Zwitser zich plots op. Hij brak terug en dwong een een tiebreak af. Daarin was Djokovic toch weer de stabielere speler.
In de eindstrijd staat Djokovic zondag tegenover de Rafael Nadal. De Spanjaard rekende eveneens in twee sets af met David Ferrer.
Ferrer begon het beste, maar liet kans op kans liggen. Bij een 1-0 voorsprong kreeg hij liefst 9 mogelijkheden de service van Nadal te breken, maar die pareerde alles. Op 2-1 sloeg Ferrer wél toe, maar Nadal counterde direct op Ferrers opslag. In de tiebreak maakte de linkshandige gravelkoning het ook op zijn eerste setpoint af.
In de tweede set was het snel gedaan met Ferrer. Hij forceerde zelf geen enkele kans en Nadal brak hem driemaal. In 2 uur en 6 minuten, waarvan de eerste set 1 uur en 25 minuten duurde, trok Nadal de partij naar zich toe.
In de finale treft Nadal de nummer 1 of 2 van de wereld. Zaterdagavond om 20.00 uur nemen Novak Djokovic en Roger Federer het tegen elkaar op in het ATP 1000-toernooi in de Italiaanse hoofdstad.
Sjarapova speelt in de finale van het graveltoernooi tegen Li Na uit China. De Aziatische speelster kreeg vrije doortocht, omdat haar Amerikaanse opponente Serena Williams zich terugtrok vanwege rugproblemen.
Geschreven door Fransien op 13 Feb 2012 om 11:51
Ha Marcel, het was weer gezellig! Bedankt en tot een volgende keer. Ik ben weer van de partij
Geschreven door Marcel van de Plas op 16 Jan 2012 om 13:18
Geef je snel op, want er zijn nog maar 6 plaatsen vrij.
Geschreven door Marcel op 12 Jan 2012 om 21:26
Er zijn nog 10 plekken vrij. (12 jan.)