Uitslag haltoernooi 2009

7 Reacties | Bekeken: 27733 25-01-2009 Rene Kleizen

Afgelopen zaterdag hebben we weer het traditionele haltoernooi gespeeld.

24 deelnemers hebben weer een leuk en gezellig toernooi gehad.
Per persoon werden er 3 wedstrijden gespeeld van 45 minuten, waarin de games bij elkaar werden opgeteld.
Zo kwamen we tot de volgende winnaars.

Dames:

1e Plaats:         Seneille Bolscher       27 punten
2e Plaats          Angela de Vries         26 punten
3e Plaats          Marja Hippert             25 punten
4e Plaats          Inge ten Broeke          25 punten

Heren:

1e Plaats:         Arthur Peters              26 punten
2e Plaats          Frank Peters               25 punten
3e Plaats          Bert Bijen                  23 punten
4e Plaats          Robert Wilms             23 punten

De poedels waren dit jaar voor:

Bennie Wienk met 14 punten  en Marion Kers met 12 punten 

Ik hoop jullie volgend jaar allemaal weer te zien en bedank jullie voor je deelname.

Groeten Marcel van de Plas

Write your comment:

Naam:
*
Email:
*
URL:
Commentaar:
*


Smileys toevoegen?

    Onthoud mijn persoonlijke informatie
    Stuur mij een e-mail bij nieuwe reacties op deze post
   

   
 

Pagina 1 van 1 pagina's

Uit de wereld:

Nieuws

  • Joezjni pakt titel in Zagreb
    De Russische tennisser Michail Joezjni heeft het indoortoernooi van Zagreb gewonnen.

    De als derde geplaatste Joezjni rekende zondag in de finale af met de Slowaak Lukas Lacko in twee sets: 6-2 6-3. De 29-jarige Moskoviet boekte al de negende toernooizege in zijn carrière.

    De ongeplaatste Lacko schakelde in de Kroatische stad in de kwartfinales de Nederlander Robin Haase uit.


  • Berdych krijgt Franse thuisfans stil
    Tomas Berdych heeft het ATP-toernooi van Montpellier op zijn naam geschreven. De nummer 7 van de wereldranglijst verschalkte in de finale de Franse favoriet Gaël Monfils met 6-2, 4-6, 6-3.

    De 26-jarige Tsjech boekte zijn zevende toernooizege op de ATP-tour. Hij kreeg de zege min of meer in de schoot geworpen. Op een 4-3 stand in de beslissende set leverde Monfils zijn servicegame in met een verschrikkelijke dubbele fout. Berdych kon daarna simpel uitserveren.


  • Kvitova houdt Tsjechen op koers
    De tennissters van Tsjechië hebben ten koste van Duitsland de halve finale bereikt van de Fed Cup. De titelverdediger kwam dankzij de 6-7, 6-4, 6-1 winst van Petra Kvitova op Sabine Lisicki op een niet meer te achterhalen 3-0-voorsprong.

    Zaterdag had Iveta Benesova al gewonnen van Lisicki en was Kvitova te sterk geweest voor Julia Görges. Tsjechië krijgt in de halve finale te maken met Oekraïne of Italië.