Dreamteam 2006
Bekeken: 4468 25-08-2006
Koude dagzege DreamTeampies
Hengelo – Het tweede weekend van DreamTeampies is wederom gespeeld onder bijzonder goede weersomstandigheden. Het spel op de banen had echter niets te lijden van de stralende zon. Wel de mensen die erop stonden. Verkoeling werd dan ook meteen na de wedstrijd gezocht op het uitstekend ingerichte terras dat ’s morgens in tegenstelling tot vorige week al op tijd open was. Zoals inmiddels gebruikelijk werd tegen twaalven de hulp ingeroepen van de ‘kok’. De toernooicommissie had er, na de Franse slag, een Duitse draai aan gegeven. Wederom slaagde de ‘kok’ erin om iedereen tevreden te stellen, zij het dat zijn hoofd een eigen idee had over een Duitse draai. De dagprijs werd gewonnen door het team dat de nul wist te houden. ‘De Deurdouwers’ onder leiding van Otto Hoen presteerde het om evenveel games voor als tegen te hebben. Het duurde nog even voordat het team kon gaan genieten van de dagzege. De dagprijs was iets teveel gekoeld.
Volgende week is de rustdag van het toernooi waarna op 9 juli de strijd weer kan losbarsten. Op 16 juli wordt DreamTeampies 2006 beslist en wordt iedereen uitgenodigd om de teams aan te moedigen.
--------------------------------------------------------------------------------
Start DreamTeampies veelbelovend
Hengelo – Zondag 18 juni druppelen de eerste deelnemers even over half tien binnen. Een verplichte (korte) tussenstop op het terras viel hen meteen ten deel. De man met de ‘golden key’ was nog niet gearriveerd.
Zoals elk groot evenement betaamt gaat er altijd wel eens iets mis. Bij ons dus ook.
De deuren eenmaal open en het terras ingericht kon iedereen genieten van een heerlijk kopje vaderdagkoffie en eigengemaakte plakken cake. De ietwat op haar lijn gesteld dame koos voor de kleine maar smakelijke koffiekoekjes. Al snel hadden de captains het maar druk met de indeling van de teams op de banen. Tevens waren er de nodige vragen over het reglement van Dreamteampies 2006 dat enigszins is aangepast ten opzichte van de voorgaande editie.
Een kwartier later dan gepland werden de eerste rake klappen uitgedeeld. Met de temperatuur steeg ook het niveau op de banen en van de gesprekken op het terras. Wie nog geen zin had aan deze groepsgesprekken kon rustig even wegduiken in de ochtendkranten.
Het strakke schema van de wedstrijdleiding zorgde ervoor dat iedereen tegen het middaguur gebruik kon maken van de culinaire hoogstandjes die met de ‘Franse’ slag waren gemaakt. Een ingehuurde ‘keukenhulp’ zorgde voor de perfecte afwerking.
Genietend van het strakke zonnetje werden de laatste wedstrijden afgewerkt onder het voortdurend gekletter van waterstralen uit de waterkannonnen. Onder het genot van een ‘natje’ werd iedereen bedankt voor deze dag en werd de dagwinnaar gehuldigd.
Een sponsor uit het oosten van het land zorgde voor een verkoelende ‘grote’ versnapering. De dagprijs werd gewonnen door ‘de Bananenbuigers’ onder leiding van Marcel Wolthuis. Zij kregen de dagprijs uitgereikt omdat zij de minst gelukkige waren in het houden van hun eigen games.
Volgende week zondag, 9 juli en 16 juli (finaledag) wordt wederom verder gestreden om de uiteindelijke hoofdprijs: eeuwige roem bij de club en …!

